شرکت Bluxen

با مشاورین املاک Bluxen در شهر زیبای سن‌دیگو بیشتر آشنا شوید

شرکت Bluxen با استفاده از تخصص و تجربه‌ی مشاورین خود در زمینه‌ی املاک مسکونی و تجاری و همچنین با برخورداری از خدمات وکیل و مشاور مالی، خدمات خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری در شهر سن دیگو، ایالت کالیفرنیا را با بهترین کیفیت ارائه می‌کند.

در صورتی که قصد دارید از دیگر شهرهای آمریکا یا دیگر کشورها، برای بازدید از سن‌دیگو و سرمایه‌گذاری در املاک مسکونی یا تجاری به این شهر سفر کنید، با ما تماس بگیرید تا برنامه تور دو روزه‌ای را برای بازدید شما تدارک ببینیم. خدمات ما از استقبال شما در فرودگاه شروع شده و تا بدرقه شما در فرودگاه (البته اگر که قصد ترک سن‌دیگو را پس از دیدن آن داشته باشید!) ادامه خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، می‌توانید از طریق تلفن ۸۵۸.۵۳۵.۰۰۰۰ و یا پست الکترونیکی info@bluxen.com با ما تماس حاصل فرمائید. همچنین هموطنان ساکن ایران، در صورت تمایل می‌توانند از طریق اپلیکیشن‌های WhatsApp, Telegram برای تماس با شماره ۸۵۸.۹۲۲.۴۸۴۵ استفاده کنند.

گروه مشاورین املاک Bluxen، با تکیه بر تیم زبده‌ای از متخصصین املاک در کالیفرنیا، آماده‌ی راهنمایی شما برای پیدا کردن ملک دلخواه‌تان در شهر زیبای سن‌دیگو است.

گروه مشاورین املاک Bluxen، شرکتی جمع و جور با قابلیت‌ها و تجارب بسیار زیاد است که با ارتباطات گسترده‌ی خود در این حوزه، می‌تواند شما را در پیدا کردن ملک دلخواه‌تان در شهر زیبای سن‌دیگو کمک کند. هدف اصلی ما در Bluxen، دادن اطلاعات به‌روز و مهم بازار املاک به شماست تا بتوانید خرید یا فروش ملک خود را با خیال راحت و آسودگی خاطر انجام دهید و مطمئن باشید که شرکت ما، در تمامی این مسیر مهم در کنارتان خواهد بود.