نحوه فعالیت مشاورین املاک آمریکا

در روش سنتی و قدیمی که هنوز در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد، شما برای دست‌یابی به نتیجه دلخواه در خرید و یا فروش ملک، ناچارید با چند بنگاه مشاورین املاک در منطقه‌ی مورد نظر در تماس باشید. حال آنکه در آمریکا، مشاورین املاک آمریکا که دارای مجوز از دولت ایالتی هستند می‌توانند با استفاده از سیستم کامپیوتری جامع و یکپارچه اطلاعات مسکن، به  اطلاعات تمامی ملک‌هایی که برای فروش یا اجاره در بازار عرضه شده است، دسترسی داشته باشند. البته طبیعی است که تخصص و تجربه مشاور املاک، می‌تواند در نتیجه استفاده از سیستم جامع املاک (MLS) اثر گذار باشد. لذا چنانچه شما قصد دارید تا به طور مثال در شهر سن‌دیگو ملکی را خریداری یا به فروش برسانید، می‌توانید به راحتی فقط یک مشاور متخصص و با تجربه را انتخاب کنید و او قادر خواهد بود با دسترسی به سیستم کامپیوتری، خدمات لازم را ارائه نماید.

مشاورین املاک Bluxen، با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری در شهر سن‌دیگو، ایالت کالیفرنیا، آماده‌ی هرگونه مشاوره‌ی رایگان و کمک به هم‌وطنان عزیز در این موارد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، می‌توانید از طریق تلفن ۸۵۸.۵۳۵.۰۰۰۰ و یا پست الکترونیکی info@bluxen.com این دفتر تماس حاصل فرمائید. همچنین هموطنان ساکن ایران، در صورت تمایل می توانند از Viber برای تماس با شماره ۸۵۸.۹۲۲.۴۸۴۵ استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *